Сумська текстильна фабрика

Натуральна вовна

Пріоритетним напрямком компанії є використання натуральної сировини і висока якість продукції.

Сучасне виробництво

Наше підприємство оснащене сучасним високотехнологічним текстильним устаткуванням провідних світових виробників, що гарантує споживачеві якість нашої продукції.

Пальтова тканину вищої якості

Підприємство виробляє пальтові тканини, які зарекомендували себе у всьому світі як еталон незмінної якості. Широкий асортимент продукції постійно поповнюється новими зразками.

новини фабрики

Ми єдині, хто виробляє пледи букле в Україні

Букле походить від французьких слів boucle – завиток або bouclette – колечко. Пледи букле з вигадливим рельєфом поверхні з численних вузликів, що нагадують невеликий каракуль, матеріал разюче еластичний і легкий. Трохи з історії – фактурне плетіння букле з’явилася в середині минулого століття. На нього звернули увагу імениті кутюр’є. Вона стала улюбленою тканиною великої Коко Шанель, […]

Меринос і Крос-бред роблять наші пледи ще приємнішими та теплішими.

Різні види вовни мають свої особливості. А все завдяки природному середовищі тварини, з якого збирають шерсть. Чим вище тварина живе, тим більш тепла у нього шерсть. Меринос – це порода овець з однорідною тонкою вовною. Особливістю цієї вовни є тонкий, більш довгий в’юнкий тип волосся. Завдяки природному завитку, вона особливо пружна – це дозволяє виробам […]

Виробництво пледів та ковдр

Ми розширили сферу виробництва, раді повідомити, що нарешті ми запустили лінію з виробництва пледів. Нашими дизайнерами було розроблено більш чим 6ть зразків – Прем’єра, Баритон, Торнадо, Шарм, Мілена і Сонет. Пледи приємні на дотик і теплі, відмінно смотряться в інтер’єрі. Дивитись за посиланням.

Смотреть все новости