Меринос і Крос-бред роблять наші пледи ще приємнішими та теплішими.

Оприлюднено

Різні види вовни мають свої особливості. А все завдяки природному середовищі тварини, з якого збирають шерсть. Чим вище тварина живе, тим більш тепла у нього шерсть.
Меринос – це порода овець з однорідною тонкою вовною. Особливістю цієї вовни є тонкий, більш довгий в’юнкий тип волосся. Завдяки природному завитку, вона особливо пружна – це дозволяє виробам довгий час зберігати свій первинний вигляд. До переваг вовни мериноса також можна віднести пружність і еластичність руна, тому матеріал з вовни мериноса тривалий час залишається об’ємним і утримує між волокнами повітряні прошарки. Це дозволяє вовни забезпечувати хорошу тепловий захист від проникнення холоду або тепла.

Крос-бред – порода, отримана схрещуванням англійських м’ясо-вовнової і тонкорунної мериносової порід овець. В результаті вовна, що отримується від овець крос-бред порід, володіє всіма якостями, властивими обом породам: довжина волокон вовни забезпечує міцність полотна, а хвиляста структура мериносової породи утримує між волокнами більше повітря. В її волокнах містяться мільйони повітряних подушечок, що сприяють збереженню тепла тіла, як в холод, так і в спеку. Здатність вбирати вологу до 33% від власної ваги дозволяє залишатися тілу в сухому теплі при будь-яких умовах. Це найцінніша вовна. Товщина волоса складає 17 мікрон. Для порівняння, людський волос має товщину 500 – 800 мікрон. На відміну від вовна мериноса, вовна крос-бред має менш виражений запах ланоліну і більш білий колір.

Меринос використовується нами для виготовлення таких моделей як – Прем’єра, Торнадо, Мілена, Фіджі, Фенікс, в буклірованих ковдрах Баритон ми додали шерсть крос-марення.

Залишити відповідь